O nas

Otium travel service

jest jednym z wiodących tour operatorów specjalizującym się w organizacji wyjazdów zimowych. W rekordowym sezonie 2008-9, wysłało blisko 15 tyś miłośników białego szaleństwa. W naszym systemie dostępnych jest ok. 450 obiektów w Alpach, Dolomitach i Tatrach oraz ponad 100 hoteli i apartamentów w ofercie letniej. Otium Polska sp. z o.o. jest również właścicielem domeny Alpy Travel.pl.

Nasze adresy

Spółka utworzona została w 2003 roku. Pierwszą siedzibą był biurowiec CBL przy ulicy Lubicz 23, następnie kamienica przy Rynku Głównym 30, kolejnym adresem był "Dom na Czasie" przy ulicy Św. Tomasza 34. W roku 2013 spółka kupiła lokal biurowy w Verona Building 2, który jest zlokalizowany w szeregu biurowców, położonym przy ulicy Armii Krajowej 12 z widokiem na Kopiec Kościuszki.

Dlaczego Klienci nas wybierają

Bo oferujemy wyjazdy na każdą kieszeń, bo proponujemy liczne zniżki na karnety narciarskie, bo nam po prostu zależy, bo narty, to też nasza pasja. Otium specjalizuje się w wyjazdach narciarskich w Alpy do: Włoch, Francji, Austrii, Szwajcarii ale także w słowackie Niskie i Wysokie Tatry. Loty czarterowe zapewniają szybkie połączenie z regionami narciarskimi. Na zamówienie możliwość organizacji samych transferów do wybranego obiektu z naszej oferty. Autokar zapewni tani dojazd w Alpy.

Otium dla młodych duchem

Uzyskaj dostęp do najlepszych miejsc zimowych w Alpach. Oferujemy wiele promocyjnych pakietów wyjazdowych po zaskakująco niskich cenach. W każdym sezonie jest to kilka innych stacji, które gwarantują, że podróż z nami, będzie zawsze Inna. Jesteśmy znani z bogatej oferty FREE SKI w najlepszych cenach na rynku.

  • 450

    obiektóww Alpach i Dolomitach
  • 100

    hoteliw ofercie letniej
  • 1000

    agentóww całej Polsce