Jak rezerwować

Serwis internetowy umożliwia Państwu zapoznanie się z naszą ofertą bez wychodzenia z domu lub biura oraz dokonanie rezerwacji na trzy sposoby:

Rezerwacja poprzez strony www !

Po wybraniu imprezy, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacyjnego i zatwierdzenie go w systemie. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymają Państwo potwierdzenie z unikalnym numerem rezerwacyjnym na wskazany adres e-maila. Niezwłocznie skontaktuje się z Państwem nasz konsultant (max do 24h w dni robocze), który sprawdzi poprawność wypełnionego zgłoszenia i przekażę informacje odnośnie dalszej procedury. Po otrzymaniu podpisanej przez Otium "umowy - zgłoszenia" prosimy o niezwłoczne podpisanie jej ze swojej strony i odesłanie. W przypadku, jeżeli oferta jest dostępna tylko "na potwierdzenie" cała powyższa procedura może być nieco dłuższa.

Uwaga!

Zgłoszenie internetowe jest rezerwacją wstępną, wpłatę zaliczki lub całości wg "warunków uczestnictwa" należy dokonać niezwłocznie (po uzgodnieniu z naszym konsultantem), ale maksymalnie w ciągu 2 dni od wysłania podpisanego przez siebie formularza umowy - zgłoszenia. W przypadku gdy do wyjazdu jest mniej niż 7 dni, prosimy o przesłanie potwierdzenia wpłaty skan-majlem lub dokonania płatności na nasz rachunek w jednym z oddziałów BNP Paribas Banku S.A.

Rezerwacja telefoniczna lub mailem

Istnieje możliwość wysłania zgłoszenia i dokonania rezerwacji drogą mailową, wystarczy napisać region, nazwę obiektu i rodzaj zakwaterowania (typ pokoju/apartamentu), rodzaj dojazdu, termin imprezy, dane podróżnych wraz z datami urodzenia i telefonem komórkowym. Przy rezerwacji telefonicznej, koniecznie należy podać adres mailowy na który zostanie wysłana umowa.

Forma płatności!

Zanim dokonają Państwo przelewu, prosimy o sprawdzenie i wpisanie unikalnego numeru rezerwacji, oraz dodatkowo opisanie przelewu, tak abyśmy mogli łatwo zidentyfikować Państwa wpłatę. Unikalny numer rezerwacji podany jest w potwierdzeniu wysyłanym automatycznie po dokonaniu rezerwacji poprzez stronę www lub wysyłanym przez pracowników biura w przypadku zgłoszenia telefonicznego lub majlem.

Przelew prosimy dokonać na numer bankowy podany na umowie złoszeniu dla Klientów Indywidualnych z podaniem numeru rezerwacji.

Płatność online kartami kredytowymi i przelewami online tylko w momencie rezerwacji przez system www.

Dokumenty podróży

Na podany w umowie adres e-mail zostaną wysłane dokumenty podróży do wydruku, które należy zabrać ze sobą. Dokumenty wysyłane są zazwyczaj na 5 dni przed planowanym wyjazdem.